Uzvratna utakmica 2.kola EHF cupa između HRK Grude i ciparskog Youth Union of Athineou je bila samo potvrda prolaska Gruđanki u 3.kolo ovog natjecanja.

Ponovno silovit početak grudskih rukometašica i vodstvo od 7:0. Gošće s Cipra su prvi gol postigle u 9. minuti, a do kraja poluvremena su uspjele dodati još 3 pa su 1.poluvrijeme završile sa samo 4 postignuta gola.

Trenerica Zlata Zubac je od 15.minute prvog poluvremena počela sa izmjenama te je do kraja utakmice isprobala mnogobrojne opcije i dala prigodu svim igračicama.

Najmlađe igračice su odlično iskoristile prigodu i jako dobro odigrale svoje minute te su utakmicu privele kraju sa +24 .

Čestitke cijeloj ekipi na  dobrim igrama i pobjedama te puno sreće u utorak u 16. sati kad ćemo saznati protivnika u 3.kolu EHF cupa.

Ovim putem HRK Grude zahvaljuje svim sponzorima i donatorima koji su na bilo koji način pomogli organizaciju ovih utakmica, a posebna zahvala navijačima koji su u velikom broju bili prava podrška našim djevojkama.

HRK Grude – Youth Union of Athineou 39:15(20:4)