Pobjede Seville i Betisa

U dvoboju 18. kola Primere Betis je slavio s 1-0 na gostovanju kod Getafea i došao na šesto mjesto ljestvice, piše hrt.hr.

Pogodak vrijedan trijumfa postigao je Borja Iglesias iz penala četiri minute prije kraja.

Betis je šesti s 31 bodom, a Getafe 17. sa 17 bodova.

I drugi klub iz Seville je ubilježio pobjedu. Nogometaši Seville pobijedili su večeras na svom terenu Elche s 3-0, u utakmici 19. kola španjolske Primere. Strijelci za Sevillu bili su Marokanac Youssef En Nesyri u 29. i trećoj minuti sudačke nadoknade te Marcos Acuña u 43. minuti. Elche je od 41. minute igrao s igračem manje jer je Pedro Bigas dobio izravni crveni karton, a Ivan Rakitić je igrao do 46. minute za Andalužane.

Sevilla je upisala petu pobjedu u prvenstvu i s 21 bodom zauzima 13. mjesto na tablici. Elche je na posljednjem, 20. mjestu sa šest bodova.

1. Barcelona 18 15 2 1 37:6 47

2. Real Madrid 17 13 2 2 38:16 41

3. Real Sociedad 18 12 2 4 28:18 38

4. Atletico Madrid 18 9 4 5 27:16 31

5. Villarreal 18 9 4 5 21:13 31

6. Betis 18 9 4 5 20:14 31

7. Osasuna 18 8 4 6 18:17 28

8. Athletic Bilbao 18 7 5 6 25:19 26