Sedam golova u Sevilli

Nogometaši Celte iz Viga pobijedili su večeras u Sevilli Betis s 4-3 u utakmici 20. kola španjolske Primere, piše hrt.hr.

Goste je u vodstvo doveo Jorgen-Strand Larsen u šestoj minuti, a Betis je preokrenuo rezultat golovima Juanmija u devetoj i Sergia Canalesa u 23. minuti. Do kraja poluvremena Celta je izjednačila golom Gabrija Veige u 42. minuti. Isti igrač postiže pogodak u 56. minuti za novu prednost gostiju, dok je četvrti pogodak za Celtu postigao Joseph Aido u 69. minuti. Treći pogodak na utakmici Betis je postigao u 84. minuti, kada je s “bijele točke” bio precizan Nabil Fekir.

U petoj minuti sudačke nadoknade domaći su ostali s desetoricom na terenu jer je Luis Felipe dobio crveni karton.

Momčad iz Seville zauzima šesto mjesto na tabeli Primere s 31 bodom, dok Celta nakon druge vezane pobjede zauzima 11. mjesto s 23 boda.