Southampton izgubio s igračem više, Oršić i Ćaleta-Car ni na klupi

Nogometaši Southmaptona izgubili su u 23. kolu engleske Premier lige na domaćem terenu od Wolverhamptona 2:1 usprkos tome što su od 27. minute igrali s igračem više, piše hrt.hr.

Domaće je u vodstvo doveo Alcaraz u 24. minuti, a samo tri minute kasnije gosti ostaju s igračem manje jer je Lemina dobio drugi žuti karton.

Iako se činilo kako bi “Sveci” mogli doći do važne pobjede u borbi za ostanak, prvo je Bednarek zabio autogol u 73. minuti, a potom je Joao Gomes u 87. preokrenuo rezultat u korist Wolvesa.

Southampton je ostao na posljednjem mjestu lige s 15 bodova, dok je Wolverhampton 15. s 23 boda.

Hrvatski nogometaši koji igraju za Southampton, Duje Ćaleta-Car Mislav Oršić, nisu se našli ni na klupi.

Treneru Southamptona Nathanu Jonesu vjerojatno slijedi otkaz što su nagovijestili i navijači pjesmama na kraju utakmice.

“Odlazi iz našeg kluba” i “Dobit ćeš otkaz ujutro”, pjevalo se na stadionu Southamptona.