Tvrtka iz Širokog Brijega traži više radnika, raspisan je natječaj

Tvrtka iForm d.o.o. Široki Brijeg raspisala je natječaj za više radnih mjesta.

Radno mjesto voditelj održavanja – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta voditelj održavanja:

  • Organiziranje rada odjela održavanja
  • Nadzor i izvođenje održavanja strojeva u proizvodnji ( mehaničke, pneumatske i
    elektroničke komponente)
  • Organiziranje i izvođenje preventivnih i interventnih popravaka strojeva i opreme
  • Organiziranje kontrolnih ispitivanja strojeva
  • Briga o potrebnim rezervnim dijelovima na zalihi
  • Vođenje dokumentacije o održavanju i ugovaranje neophodnih intervencija sa vanjskim suradnicima
  • Planiranje i briga o troškovima u segmentu održavanja
  • Suradnja sa ostalim odjelima

Uvjeti:

  • VSS – elektrotehničkog ili strojarskog smjera
  • Obvezno radno iskustvo na poslovima održavanja proizvodnih strojeva
  • Poželjno iskustvo u vođenju tima ljudi
  • Poželjno znanje njemačkog ili engleskog jezika
  • Sklonost timskom i samostalnom radu;
  • Proaktivnost
  • Fleksibilnost

Radno mjesto CNC operater – 2 izvršitelja

Opis radnog mjesta:

  • Siguran i precizan rad na CNC stroju;
  • Posluživanje, programiranje, puštanje u rad te korekcija programa;
  • Priprema reznog alata kao i umjeravanje;
  • Detaljno čitanje crteža;
  • Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj;
  • Izrada komponenti alata prema priloženoj dokumentaciji;
  • Priprema i kalibracija alata;

Uvjeti:

  • SSS strojarskog smjera
  • Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine;
  • Preciznost i pedantnost u radu
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
  • Sposobnost samostalnog rada na CNC strojevima
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri odabiru kandidata

Radno mjesto operater na presi – 3 izvršitelja

Opis radnog mjesta optimiranje i montaža alata:

  • Rad na presi za štancanje
  • Detaljno čitanje radnog naloga
  • Detaljno popunjavanje popratne dokumentacije uz radni nalog
  • Kontrola odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
  • Razno mjerenje odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
  • Siguran i precizan rad na presi;

Uvjeti:

  • Dobro tehničko razumijevanje;
  • Preciznost i pedantnost u radu;

Nudimo Vam:

1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected] s naznakom za koje radno mjesto se prijavljuju.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 05.03.2023. godine.

O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?