Brotis d.o.o. Čitluk – Natječaj za posao

Link na izvornu vijest

BROTIS d.o.o. Čitluk, raspisuje natječaj u svrhu jačanja svog tima i traži perspektivne i ambiciozne osobe za radno mjesto: SKLADIŠTAR (m)

Mjesto rada: Čitluk, logistički centar

Opis posla:
-zaprimanje robe i kontrola
-utovar, istovar i skladištenje robe
-manipulacija robe unutar skladišta viličarom
-priprema robe i obrađivanje naloga za otpremu robe iz skladišta
-organizacija robe u skladištu i briga za urednost skladišnog prostora
-po potrebi svi ostali poslovi vezani uz skladište

Uvjeti:
-završena srednja škola
-vozačka dozvola B kategorije

Nudimo ti:
-stimulativna i redovna osobna primanja
-poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu, te rad u prijateljskom timu
-priliku za stalno zaposlenje i napredovanje

Ukoliko ste zainteresirani za ovaj posao i smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine, pozivamo vas da svoj životopis pošaljete najkasnije do 26.08.2023. putem e-mail-a [email protected] ili poštom na adresu:

Brotis d.o.o.
Tromeđa bb,
88260 Čitluk,
Bosna i Hercegovina,
s naznakom ”za natječaj”

The post Brotis d.o.o. Čitluk – Natječaj za posao appeared first on Brotnjo.info | Čitluk – Međugorje – Hercegovina.

Rubrika “Drugi pišu” je računalno generirana rubrika u kojoj se automatski povlači vijesti s drugih web stranica putem RSS protokola, te se korisnik koji otvori (klikne) vijest na ovoj rubrici upućuje na vijest s izvorne web-stranice (slično kao na Facebooku). Vijesti i linkovi koji vode na te vijesti su pod kontrolom drugih portala te e-Hercegovina.com nije odgovorna za sadržaj tih istih portala. e-Hercegovina.com nije vlasnik prenesenih vijesti i ne polaže nikakva prava na objavljene vijesti. e-Hercegovina.com poštuje intelektualno vlasništvo i autorska prava drugih, te se obvezuje po prijavi povrede autorskih prava, intelektualnog vlasništva ili druge povrede propisa ukloniti sve sadržaje kojima se krše autorska prava drugih. Primjedbe, prijave kršenja prava ili nešto drugo možete uputiti na email [email protected] te se e-Hercegovina.com obvezuje da u najkraćem mogućem roku odgovori na email i po potrebi reagira.
O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?