Oglas za posao: Liprad d.o.o. Ljubuški

Poduzeće Liprad d.o.o. Ljubuški zbog proširenja programa rada, povećanja opsega posla i povećanja efikasnosti u radionici u Ljubuškom raspisuje natječaj  za sljedeće radno mjesto

Vulkanizer / automehaničar – 1 izvršitelj.

Opis posla:

– rad u vulkanizerskoj radionici za sve vrste vozila

Uvjeti:

– poželjno radno iskustvo na poslovima vulkanizera/automeahničara .

– očekuju se sklonost timskom radu, komunikacijske vještine, pedantnost, visoki stupanj odgovornosti.

Što nudimo

– dinamično okruženje

– zaposlenje na neodređeno vrijeme uz pokusni rok od minimalno 6 mjeseci

– solidan osobni dohodak – ovisno o osposobljenosti, znanju i stažu kandidata

Natječaj ostaje otvoren 15 dana ili do popune radnog mjesta.

Prijave dostavljati putem pošte ili osobno u prostorije tvrtke
Liprad d.o.o. Ljubuški
Put za Bučine 5,
88320 Ljubuški
svakim radnim danom od 8 do 16 sati.

O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?