Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, u ponedjeljak, 22. lipnja, bez struje će od 12 do 14 sati ostati dijelovi Širokog Brijega, priopćili su iz Poslovnice Elektro Široki Brijeg.
Kako se navodi, prekid će osjetiti korisnici priključeni na II dalekovod 10 kV Dobrič, odnosno stanovnici naselja Grabova Draga, Bagdale, Dobrič te dio Pologa. Bez struje će u istom razdoblju biti i trafostanice Farma, Hering i Šaškur.
Uz to, radovi su planirani i na I dalekovodu 10 kV Dobrič – TS Farma, koji započinju u 10 sati. Iz Elektroprivrede HZ HB mole građane za razumijevanje i preporučuju prilagodbu aktivnosti vremenu radova, nakon čijeg se završetka očekuje normalizacija opskrbe.



