Pobjeda rukometašica Izviđača u 7. kolu

U sedmom kolu Premijer lige rukometašice Izviđača CO ugostile su ekipu Knežopoljke i došle su do nove pobjede.35:32 (16:14). Bila je ovo treća pobjeda u nizu ljubuških rukometašica koja ih je lansirala u gornji dio prvenstvene ljestvice, piše radioljubuski.ba.

Nakon desetak minuta igre domaće su rukometašice imale prednost od pet golova (9:4 u 11.minuti). Gošće su polaka smanjivale prednost i u 22.minuti bilo je 12:10, a 26.minuti prednost Izviđača se istopila, bilo je 12:12. Ipak, do odmora skautice su ostvarile dva gola prednosti, bilo je 16:14.

Početak nastavka susreta pripao je domaćim rukometašicama koje su tri pogotka u nizu stigle do 19:14 u 33.minuti. Potom su gošće serijom 4:0 došle na gol zaostatka u 37.minuti (19:18). Slijedećih nešto manje od dvadeset minuta igralo se gol za gol, a u posljednjih sedam minuta Izviđač je ušao s golom prednosti 29:28. U samoj završnici domaće rukometašice bile su konkretnije i došle do važne pobjede.

U redovima domaćih rukometašica najefikasnija je bila Ana Petrović s 12 golova, Elena Cipetić dodala je 9, a Iva Grbavac 4. Kod Knežopoljke Lara Stanić zabila čak 16 golova, Jovana Gavrilović 10, a sve ostale igračice 6.