Nogometaši Rudeša jurišaju prema povratku u elitu

Nogometaši Rudeša ostvarili su novu pobjedu u Prvoj NL, ovaj put su svladali Kustošiju 2-0 u 17. kolu te sve čvršće stoje na prvom mjestu ljestvice, piše hrt.hr.

Utakmica se igrala u Kranjčevićevoj ulici, Kustošija je nominalno bila domaćin, a Rudeš su do pobjede odveli strijelci Tomislav Gudelj u 31. i Krešimir Kovačević u 82. minuti. Prednost Rudeša na vrhu sve je veća pa tako trenutačno ta momčad ima osam bodova više (36-28) od prvog pratitelja Solina. Cibalia uz utakmicu manje ima čak 11 bodova manje od Rudeša.

U drugom odigranom susretu 17. kola ovog petka Hrvatski dragovoljac i Solin su remizirali 3-3. Gosti su vodili tri puta nakon golova Chinedua (13.), Tomića (52.) i Topića (66.), ali su domaćinu jedan bod osigurali Amoateng (29.), Perić (60.) i Tomić koji je u 69. minuti dao autogol.

Hrvatski dragovoljac i dalje je posljednji na ljestvici. Ima utakmicu više i tri boda manje BSK-a.