Sunsima druga pobjeda zaredom, Šariću opet osam minuta

Košarkaši Phoenix Sunsa pred svojim su navijačima svladali Indiana Pacerse sa 112-107 i tako su prvi put u posljednjih mjesec dana uspjeli spojiti dvije pobjede, piše hrt.hr.

Dario Šarić je ponovno bio u početnom sastavu, ali je odigrao osam minuta u prvom poluvremenu i više nije ulazio u igru. Za to vrijeme je postigao jedan poen, uz tri asistencije i dva skoka.

Hrvatskom košarkašu je ovo bila druga utakmica zaredom koju je započeo te na terenu proveo osam minuta. Phoenix je u oba slučaja došao do pobjede, prije Indiane Sunsi su svladali i Brooklyn.

Josh Okogie je sa 24 koša i 10 skokova bio najbolji igrač Sunsa, a Mikal Bridges je postigao 22 poena.

Strijelce gostiju predvodio je Bennedict Mathurin sa 23 koša, a T. J. McConnell je imao “triple-double” učinak s 18 poena, 12 asistencija i 10 skokova.

Phoenix je sa dvije uzastopne pobjede došao na 10. mjesto u Zapadnoj konferenciji s učinkom 23-24. Indiana je sa 23-25 na devetom mjestu u Istočnoj konferenciji.

Rezultati NBA utakmica igranih 21.  siječnja:

Phoenix Suns – Indiana Pacers 112-107

(Dario Šarić 8:10 min, 1 poen (slobodna bacanja 1/2, šut 0/1), 2 skoka, 3 asistencije)

Toronto Raptors – Boston Celtics 104-106

Washington Wizards – Orlando Magic 138-118

Atlanta Hawks – Charlotte Hornets 118-122

Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks 114-102

Minnesota Timberwolves – Houston Rockets 113-104

Sacramento Kings – Philadelphia 76ers 127-129