Vida zabio u pobjedi AEK-a

U susretu 19. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je na gostovanju pobijedio Ionikos sa 2-1, a prvi gol za atenski sastav zabio je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida, piše hrt.hr.

AEK je osvojio važna tri boda u borbi za naslov prvaka, prvi nakon 2018. godine.

Atenski sastav je do osme uzastopne pobjede u svim natjecanjima stigao preokretom u posljednjih deset minuta.

Domaćin je poveo u 38. minuti golom Brazilca Sebe, a u 82. minuti je izjednačio Domagoj Vida postigavši prvi pogodak ove sezone.

Pobjedu gostima donio je Švicarac Steven Zuber u drugoj minuti sudačke nadoknade.

AEK se trenutačno nalazi na drugom mjestu ljestvice sa 44 boda, jednim bodom manje od lidera Panathinaikosa kojeg još očekuje derbi protiv četvrtoplasiranog PAOK-a sa 36 bodova.