RPM Glob Trade d.o.o. Ljubuški – oglas za posao

RPM Glob Trade d.o.o. Ljubuški raspisuje natječaj za radno mjesto:

RAČUNOVOĐA (M/Ž)
Mjesto rada: Ljubuški
Trajanje ugovora: Određeno

Opis poslova:

1. Knjiženje svih poslovnih promjena: ulazne fakture, izlazne fakture, bankovni izvodi,
blagajna, ugovori, odluke i drugi računovodstveni dokumenti;
2. Ostali poslovi iz oblasti računovodstva u skladu s uputama;
3. Komunikacija s klijentima.

Uvjeti:

1. SSS ili VSS ekonomskog smjera;
2. Aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office);
3. Poželjna jedna godina radnog iskustva.

Od Vas tražimo:

1. Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog timskog rada;
2. Želja za učenjem i usvajanjem novih znanja i vještina;
3. Dobre komunikacijske sposobnosti;
4. Fleksibilnost i proaktivnost u radu.

Nudimo Vam:

1. Redovna i stimulativna primanja;
2. Mogućnost dodatnog usavršavanja;
3. Rad u ugodnoj atmosferi.

Zainteresirani kandidati svoje prijave mogu dostavljati putem elektroničke pošte na adresu [email protected] do 20.06.2024. Kandidati koji prođu u uži krug izbora, bit će obavješteni.

O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?