Navijačka skupina Fukare Tuzla 1987 ide u bojkot

Najvatreniji navijači Fudbalskog kluba Sloboda, popularne “Fukare”, odlučili su se na bojkot praćenja kluba u narednom periodu.

– Veoma važno obavještenje! Navijačka skupina Fukare Tuzla 1987 ide u bojkot. Pod tim se podrazumijeva da se više domaće ni gostujuće utakmice neće pratiti organizirano. Također se ograđujemo od svih onih pojedinaca koji budu pratili naš klub na domaćim i gostujućim utakmicama jer to se kosi s našim mišljenjem. To je stav grupe do nekih boljih vremena za naš grad i navijačku skupinu – poručile su “Fukare”.

Iako nisu naveli razlog za svoju odluku, to su po svemu sudeći slabi rezultati, s obzirom na to da je Sloboda tek 10. na ljestvici s istim brojem bodova (12), koliko ima i Igman u opasnoj zoni, piše dnevnik.ba.

e-hercegovina.com

O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?