SOK Mostar poražen na Palama, prilika za ispravak lošeg dojma već za vikend

Nakon dvije gostujuće pobjede u ovoj sezoni, SOK Mostar je pomale neočekivano poražen od ekipe ŽOK Jahorina. Poraz je još teži ako uzmemo u obzir da je tim sa Pala slavio 3-0 u setovima i da u meču nije bilo mnogo neizvjesnosti.

Jedino uzbuđenje je bilo u prvom setu kada su popularne ‘Sokice’ nadoknadile veliku prednost i čak povele sa 19-18. Ipak, nakon toga je uslijedio veliki pad u igri i set je završen rezultatom 25-23 za Jahorinu.

Iduća dva seta Jahorina je dobila rezultatom 25-16 i 25-14, što samo govori koliko su mostarske odbojkašice odigrale ispod svojih mogućnosti.

One priliku za popravak lošeg dojma sa Pala imaju u Mostaru tijekom vikenda kada igraju protiv OK Kula iz Gradačca. Mostarke još čekaju prvi domaću pobjedu u prvenstvu jer su u prva dva kola igrali protiv dva najjača kluba u Premijer ligi, Jedinstva i Gacka, te upisali dva poraza.

Pobjeda protiv Kule vratila bi mir u tim SOK Mostar nakon loše igre protiv Jahorine. Nadamo se da će se to i dogoditi, piše pogled.ba.