Superiorni GOŠK pobjednički okončao polusezonu iz snova

U posljednjem kolu prvog dijela sezone Prve lige FBiH danas su u Gabeli snage odmjerili NK GOŠK i FK Rudar Kakanj.

Na kraju je završilo 4:0 za GOŠK, koji je samo potvrdio da je bez premca ove sezone u Prvoj ligi FBiH, s obzirom da izabranici Denisa Ćorića imaju 14 pobjeda i jedan poraz, piše caportal.net

GOŠK je poveo već u trećoj minuti pogotkom Šere, uz velike ovacije prisutne publike. Gosti su bili oslabljeni, što se itekako vidjelo, ali nisu se predavali.

U 18 minuti Hasukić ubacuje, Nižić posprema loptu u mrežu za 2:0 i jasno je bilo da će domaći do nova tri boda.

Do kraja prvog dijela vrijedi izdvojiti udarac Šere, no stativa je spriječila treći pogodak tima iz Gabele.

U nastavku bez puno prilika, ali borbena utakmica.

Na novi pogodak smo čekali do 59. minute kada je danas sjajni Hasukić matirao golmana Delibašića poslije sjajne akcije domaćeg tima koja je počela od zadnje linije.

Do kraja je konačnih 4:0 postavio rezervista Josip Miličević te je GOŠK zasluženo upisao nova tri boda, a domaći simpatizeri tijekom cijelog meča ovacijama su pozdravljali svaki potez svojih ljubimaca.

GOŠK je završio sezonu kao jesenji prvak sa 42 osvojena boda od mogućih 45, dok će Rudar na zimsku pauzu sa trećeg mjesta i 26 osvojenih bodova.

Prvenstvo u Prvoj ligi FBiH nastavlja se 4. ožujka 2023.godine.