Preokret i pobjeda Athletica u Valenciji

U posljednjem subotnjem susretu 21. kola španjolske La Lige nogometaši Athletica su u gostima s 2-1 pobijedili Valenciju koja je time i dalje u velikoj krizi, piše hrt.hr.

Valencia je povela golom Castilleja u 17. minuti, ali na tome je ostala do kraja utakmice. Prvo je Nico Williams izjednačio u 30. minuti, dok je Baskima pobjedu osigurao Oihan Sancet pogotkom u 72. minuti.

Valencia je time upisala četvrti ligaški poraz u nizu te je i dalje u zoni ispadanja, na 18. mjestu. Athletic je ova pobjeda pomakla na šesto mjesto ljestvice.

U nedjelju se igraju utakmice Getafe – Rayo Vallecano, Celta – Atletico Madrid, Valladolid – Osasuna i Villarreal – Barcelona. U ponedjeljak se sastaju Espanyol – Real Sociedad, a kolo će u srijedu zaključiti utakmicom Real Madrid – Elche.