Posušje na Mokrom Docu lako do pobjede nad Tuzla Cityjem

Nogometaši Posušja pobijedili su s 3:0 Tuzlu City u posljednjem susretu 13. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju na stadionu Mokri Dolac, javlja jauka.tv.

Nakon niza propuštenih prilika, Posušje je u 30. minuti uspjeli povesti. Gabriel Boban lijepo je pogodio za 1:0 nakon lijeve akcije i dodavanja Brkovića.

Pred kraj prvog poluvremena, Čelikovića je lopta pogodila u ruku te je sudac Josip Martinović iz Čapljine dosudio jedanaesterac te možda prestrogo pokazao crveni karton Čelikoviću. Siguran realizator bio je Boban.

U drugom poluvremenu ritam je splasnuo, no da popravi dojam pobrinuo se Zvonimir Vukoja koji je u 91. minuti postigao vjerojatno jedan od najljepših pogodaka ove sezone u Premijer ligi za konačnih 3:0.

Posušje je s nova tri boda odmaknulo od dna ljestvice te je trenutačno na osmom mjestu s 15 bodova. Tuzla City je peta s 19 bodova.

U 14. kolu Posušje gostuje Borcu dok će Tuzla City dočekati Igman, piše jabuka.tv.