Messi: Ne predajemo se

– Ovo je poraz koji boli, kazao je nakon poraza od Saudijske Arabije (1-2) u prvoj utakmici Svjetskog prvenstva u Kataru kapetan argentinske reprezentacije Lionel Messi, prenosi hrt.hr.

– To je jako težak udarac, poraz koji boli, ali moramo nastaviti vjerovati u sebe. Ne predajemo se, rekao je Messi. Prema njegovim riječima, nakon prvog pogotka argentinska momčad nije se vratila na igru koju je prikazala u ranijim utakmicama.

– Brzo smo zabili gol i to nas je zavelo. Znali smo da se može dogoditi da prvu utakmicu ne odigramo najbolje. Nismo se snašli… a kako su minute prolazile, stvari su postajale sve teže, dodao je Messi.

Saudijska Arabija svladala je Argentinu s 2-1 u prvoj utakmici grupe C na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Argentina je povela u 10. minuti golom upravo Lionela Messija iz jedanaesterca. Izjednačio je Saleh Al Shehri u 48. minuti, a veliku, iznenađujuću pobjedu Saudijskoj Arabiji donio je Salem Al Dawsari prekrasnim golom u 53. minuti.

Argentinu još čekaju dvoboji s Meksikom i Poljskom.