„Božić Svima„ ove godine će se ponovo održati u Parku hrvatskih velikana u Grudama – pogledajte program

Dragi Gruđani i prijatelji sada već tradicionalni humanitarni program, „Božić Svima„ ove godine će se ponovo održati u Parku hrvatskih velikana u Grudama od 15.12.2022. do 18.12.2022., piše portal grude.com.

Podsjećamo vas na rezultate dosadašnjih akcija:

2019.; prikupljeno je 12653,00KM te su paketi u toj vrijednosti dostavljeni na adrese 80-ak grudskih obitelji u potrebi.

2020.; zbog loše epidemiološke situacije, na žalost nismo bili u mogućnosti održati manifestaciju ali smo prodajom humanitarnih bonova prikupili 12280,00 KM koje su također u obliku humanitarnih paketa dostavljene na adrese 80-ak grudskih obitelji.

2021.; akcija se uspješno održala , s rekordnim brojem posjetitelja te je prikupljeno ukupno 28351,00 KM. Humanitarni paketi su po prvi put podijeljeni dva puta i to za Božić 2021. te za Uskrs 2022. upravo radi velikog iznosa koji je prikupljen zahvaljujući svim ljudima velikog srca.

Ove godine za vas smo opet pripremili 4 večeri dobre hrane, pića, glazbe i zabave u blagdanskom ozračju u srcu naše općine.

Detaljan raspored programa objavit ćemo putem naših društvenih mreža i portala koji nas vjerno prate svaku godinu.

Dragi naši sugrađani i prijatelji pozivamo vas u Park Hrvatskih Velikana u razdoblju od 15.12. do 18.12. Ponesite dobro raspoloženje , svi ste dobro došli!

Računamo na vaše veliko srce kao i do sada.


Volonteri humanitarne akcije “Božić Svima”

e-hercegovina.com

O čemu se priča na BiH i Croatia subredditima

O čemu se priča na Balkanskim subredditima?